Thera Cut

See täiustatud juukselõikusvahend on vallutamas juuksehooldust. ‘Thermal cutting’ on kauaoodatud mõte, mis täielikult kaotab pettumuse pikkade ja habraste juustega. Toodetud on ta Saksamaal, THERA-cut on andnud juuksuritele võimaluse ohutult sulgeda juuksed nagu oleksid need lõigatud, koheselt vältides juuste otste lõhenemist. Tema headust on kontrollitud testidega Vidal Sassoon’i stilisti poolt.

Tavaline “külm” lõikeviis jätab juuste varre kahjustatuks. Nii tekivadki katkised juukseotsad. “THERA-CUT’iga” jääb juuksevars terveks tänu turvaliselt kontrollitud kuumuse tasemele. Juustesse jäävad naturaalsed õlid ja niiskus, mis tugevdab juuste sära, kohevust ja elastsust.

Elumen

See on uus hõõguvalt läikiv juuksevärv.


Elumen on Goldwelli täiuslik ja intensiivne ilma vesinikuta juuksevärv. See põhineb läikivatel otseimenduvatel pigmentidel, mis imenduvad ja kinnituvad juuksesse. Sellepärast Elumen püsib kui püsivärv ja on juustele sama õrn kui kergvärv.

Ei tundu usutav?
Proovi ise – silmipimestav sära, hea püsivus, valgust kiirgav läige ja 100% juust säästev.

Eelised

Esimene vesinikuta ja ammoniaagita mõjuv juuksevärv.
Mõju on vaid füüsiline – seega 100% juust säästev.

Puhtad, otseimenduvad pigmendid annavad ennenägematu silmipimestava läike.

Innovatiivne imendumissüsteem tagab pikaajalise värvi püsimise. Happeline koostis ja juukseid parandav mõju annavad ülihea läike.

Võimalus ka õrnatoimeliseks värvieemalduseks.
Värv on kohe kasutusvalmis.

KERATIN  JUUKSEHOOLDUS 

toime:

  • juuste kutiikula taastamine ja kaitse kahjustamise eest,mis on põhjustatud välisfaktorite ja ökoloogiliste mõjudega.
  • kohese ja kaua kestva pehmuse ja läike tagamine kahjustatud või poorsetele juustele.
  • lokkis juuste silendamine ja sirgendamine.

KERATIN  JUUKSEHOOLDUS– efektiivne taastav süsteem,mis koosneb viiest ainest,millised on regenereeriva toimega ja siluvad sirgeks kahjustatud juuste kiud.Valem on rikastatud keratiinide,aminohapete,proteiinide ja vitamiinidega,millised imbuvad sügavale juuksestruktuuri,taastavad seda seest poolt.Ei sisalda formaaldehüüdi ja keemilisi relaksante.                          Iga hoolitsusega sisestatakse juustesse kokteil aminohapetest,siidist,pärli- ja kasmiiriproteiinidest(CHIenviro)  .         JOICO – 4-ASTMELINE K-PAK juuste taastamissüsteem,mis sisaldab Joico eksklusiivset Quadramine kompleksi.